Yükleniyor

Anasayfa

slider 1
Çocuklarınız İçin Eğlence Vakti
slider 2
Geleceğin Mimarları, Doktorları, Müzisyenleri
ve Daha Niceleri Burada!
slider 3
En Şirin Meslek Eğlencesi!
previous arrow
next arrow

Neden Biz?

PandaPark olarak, minik kahramanlarımız olan çocuklarımız için oyun oynayıp zaman geçirebilecekleri nitelikli eğlence alanlarını tasarlayan, uygulayan ve bu tür eğlence alanlarını yönetmeyi hedefleyen bir şirketiz.

PandaPark markasının oluşumu, bu alandaki tecrübe ve başarılı faaliyetlerimizin bir sonucudur. Kapsamlı fizibilite çalışmalarımızla birlikte Avm’lerdeki oyun ve eğlence alanlarının istenen hizmet ve kalite anlayışına ulaşmadığını gözlemledik. Bu gözlemlerimiz sonucu gerek oyun ve eğlence merkezlerinin hizmet yapısı gerekse Avm’deki çocuklu ailelerin zaman geçirme aralıklarını yükseltmek, çocuk gelişimine uygun çağdaş oyun ve eğlence alanlarını öz sermayemizle oluşturmak için yola çıktık. Tüm bu planlamalarımız ve uzun yıllar eğlence sektöründe edindiğimiz tecrübe ile ilk yatırımımızı İstanbul Güneşli Park Avm’de gerçekleştirdik.

2018 yılının son çeyreğinde Nova Çocuk Oyun Alanları Ltd. Şti. çatısı altında ve PandaPark markamızla faaliyetlerimize başladık.

Panda Park Farkı

Her eğlence merkezinde 3-12 yaş aralığına hitap eden bir oyun parkı bulunur. Çeşitli içerik ve ebatlardaki bu oyun alanlarının çoğu ya lunapark konseptinde ticari işletmeler, ya da güvenlik ve hijyen-sağlık gibi konularda velilerde tam bir güven duygusu uyandırmayan alanlardır. Bu alanların çoğunda, ebeveynlerin çocuklarını gönül rahatlığıyla ve nispeten geniş zaman aralıklarında teslim edemedikleri gözlemlenmiştir.

PandaPark alanlarının farkı: Eğlence merkezlerinde bulunan oyun parkı alanlarını genelden özele indirgemektir. Gerek oyunların eğlendirici ve eğitici özellikleri, gerekse güvenlik ve sağlık konularındaki titiz yaklaşımı, bilinçli ve eğitimli personeli ile gözle görülür bir fark yaratacaktır. Üyelik sistemi, Veli Günleri , Uzmanların eğitim ve söyleşileri, Özel gün organizasyonu, Doğum günü kutlamalarını istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.